Weekend pod znakiem sportu i rekreacji

Weekend pod znakiem sportu i rekreacji

Pod patronatem Starosty Ostrowieckiego Marzeny Dębniak odbyły się w miniony weekend udane imprezy sportowe i rodzinne.

Na osiedlu ogrody uroczyście rozpoczął się Turniej Piłkarski Ogrody 2021, cykliczna impreza dedykowana dzikim drużynom piłkarskim, która od 10 lat na trwale wpisała się w krajobraz sportowych wydarzeń w mieście.

W wielkim otwarciu uczestniczyli: członek zarządu powiatu, Agnieszka Rogalińska, radny Rady Powiatu, Dariusz Czupryński oraz Mariusz Łata, naczelnik Wydziału Edukacji, Zdrowia i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego, którzy zachęcani przez Kamila Kutrybę wraz z młodymi piłkarzami próbowali  zdobyć  bramkę w rozgrzewającym do walki konkursie.

Z kolei na osiedlu Rosochy odbył się Piknik Rodzinny z „Malwą”, którego organizatorami byli Spółdzielnia Mieszkaniowa „Krzemionki” i ODS „Malwa”.

Piknikowi towarzyszyła wspaniała zabawa i rodzinna atmosfera. Rodzice bowiem głośno dopingowali swoje pociechy, chętnie uczestniczące w konkursach. Nagrody dla zwycięzców w jednej z konkurencji wręczali w imieniu starosty Agnieszka Rogalińska i Dariusz Czupryński.

Źródło: Urząd Powiatowy w Ostrowcu Świętokrzyskim

Previous O partnerstwie i współpracy podczas Święta Wojska Polskiego
Next Szkolenie z zakresu współdziałania z Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym

Może to Ci się spodoba

V etap 32. Wyścigu Kolarskiego „Solidarności i Olimpijczyków” już za nami

W minioną sobotę Ostrowiec Świętokrzyski stanowił początek ostatniego V etapu 32. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności i Olimpijczyków”. Te prestiżowe zmagania kolarskie rozpoczęły się 23 czerwca w Pabianicach i podzielone zostały na kilka etapów. W I.

Regularne ćwiczenia w ciąży zmniejszają ryzyko cukrzycy ciążowej

Zdaniem ekspertów podczas ciąży nie trzeba rezygnować z gimnastyki, a jedynie ją skorygować i dopasować do danego trymestru. Dzięki odpowiednio dobranym ćwiczeniom, na przykład wzmacniającym mięśnie dna miednicy, znacznie poprawia się kondycja organizmu

Polacy coraz wcześniej rezerwują urlopy narciarskie

Decyzja o rezerwacji zimowego wypoczynku z wyprzedzeniem przekłada się na większy wybór i duże oszczędności. Jeszcze do końca września można zarezerwować urlop narciarski nawet z 35-proc. zniżkami – przekonuje Magda Plutecka, rzeczniczka Neckermann Podróże.

Uczniowie ostrowieckiego SMS z medalami

Rocznikowe Mistrzostwa Polski odbywały się równolegle w trzech miastach – w Oświęcimiu startowali 15-latkowie, w Warszawie 16-latkowie, a w Bydgoszczy 17 i 18-latkowie. Uczniowie z ostrowieckiej SMS, reprezentujący trzy kluby:

Wyścig Kolarski „Solidarności i Olimpijczyków przejedzie ulicami Ostrowca. Będą utrudnienia w ruchu drogowym.

W sobotę, 26 czerwca, w Ostrowcu Świętokrzyskim odbędzie się 32. Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Solidarności” i Olimpijczyków. W związku z powyższym, ruch pojazdów w rejonie centrum miasta będzie ograniczony, a w godzinach 10-10:30 na ulicach objętych trasą

80 proc. Polaków skarży się na ból pleców

Osiem godzin w pracy w pozycji siedzącej, odpoczynek przed telewizorem, częste korzystanie z samochodu i dźwiganie zakupów mogą skutkować uciążliwymi bólami pleców. Z tym problemem może się zmagać nawet 8 na 10 Polaków. Zdaniem

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź