Weekend pod znakiem sportu i rekreacji

Weekend pod znakiem sportu i rekreacji

Pod patronatem Starosty Ostrowieckiego Marzeny Dębniak odbyły się w miniony weekend udane imprezy sportowe i rodzinne.

Na osiedlu ogrody uroczyście rozpoczął się Turniej Piłkarski Ogrody 2021, cykliczna impreza dedykowana dzikim drużynom piłkarskim, która od 10 lat na trwale wpisała się w krajobraz sportowych wydarzeń w mieście.

W wielkim otwarciu uczestniczyli: członek zarządu powiatu, Agnieszka Rogalińska, radny Rady Powiatu, Dariusz Czupryński oraz Mariusz Łata, naczelnik Wydziału Edukacji, Zdrowia i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego, którzy zachęcani przez Kamila Kutrybę wraz z młodymi piłkarzami próbowali  zdobyć  bramkę w rozgrzewającym do walki konkursie.

Z kolei na osiedlu Rosochy odbył się Piknik Rodzinny z „Malwą”, którego organizatorami byli Spółdzielnia Mieszkaniowa „Krzemionki” i ODS „Malwa”.

Piknikowi towarzyszyła wspaniała zabawa i rodzinna atmosfera. Rodzice bowiem głośno dopingowali swoje pociechy, chętnie uczestniczące w konkursach. Nagrody dla zwycięzców w jednej z konkurencji wręczali w imieniu starosty Agnieszka Rogalińska i Dariusz Czupryński.

Źródło: Urząd Powiatowy w Ostrowcu Świętokrzyskim

Previous O partnerstwie i współpracy podczas Święta Wojska Polskiego
Next Szkolenie z zakresu współdziałania z Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym

Może to Ci się spodoba

Regularne ćwiczenia w ciąży zmniejszają ryzyko cukrzycy ciążowej

Zdaniem ekspertów podczas ciąży nie trzeba rezygnować z gimnastyki, a jedynie ją skorygować i dopasować do danego trymestru. Dzięki odpowiednio dobranym ćwiczeniom, na przykład wzmacniającym mięśnie dna miednicy, znacznie poprawia się kondycja organizmu

E-sport przyciąga coraz więcej graczy i widzów

Mistrzostwa w grach komputerowych ogląda blisko 256 mln osób na całym świecie. Rynek wart jest obecnie 0,5 mld dol., a w 2019 roku ma sięgnąć 1,1 mld dol. – wynika z szacunków Newzoo.

Uczniowie ostrowieckiego SMS z medalami

Rocznikowe Mistrzostwa Polski odbywały się równolegle w trzech miastach – w Oświęcimiu startowali 15-latkowie, w Warszawie 16-latkowie, a w Bydgoszczy 17 i 18-latkowie. Uczniowie z ostrowieckiej SMS, reprezentujący trzy kluby:

Polacy coraz wcześniej rezerwują urlopy narciarskie

Decyzja o rezerwacji zimowego wypoczynku z wyprzedzeniem przekłada się na większy wybór i duże oszczędności. Jeszcze do końca września można zarezerwować urlop narciarski nawet z 35-proc. zniżkami – przekonuje Magda Plutecka, rzeczniczka Neckermann Podróże.

“Złota drużyna” z wizytą w starostwie

„Złota drużyna” ostrowieckich waterpolistów  wraz z trenerami gościła dzisiaj na spotkaniu ze starostą Marzeną Dębniak i członkami zarządu powiatu: Agnieszką Rogalińską, Łukaszem Dybcem oraz Mariuszem Pasternakiem, przewodniczącym Rady Powiatu. Drużyna

Frekwencja na meczach Ekstraklasy rośnie o 10 proc. rocznie.

Spotkania polskiej Ekstraklasy przyciągają coraz więcej widzów – wynika z raportu „Piłkarska liga finansowa” Deloitte. Średnia frekwencja na meczu ligowym to 9 tys. kibiców. Większe zainteresowanie przekłada się na wyższe przychody

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź