„Złota drużyna” z wizytą w starostwie

„Złota drużyna” z wizytą w starostwie

„Złota drużyna” ostrowieckich waterpolistów  wraz z trenerami gościła dzisiaj na spotkaniu ze starostą Marzeną Dębniak i członkami zarządu powiatu: Agnieszką Rogalińską, Łukaszem Dybcem oraz Mariuszem Pasternakiem, przewodniczącym Rady Powiatu.

Drużyna w składzie: Daniel Idzikowski, Maksymilian Krakowiak, Kacper Nadbrzuchowski, Brajan Nochelski, Igor Ostrowski, Jan Skaliński, Wiktor Skit, Wiktor Staniszewski, Oskar Tokarski, Maksymilian Walesic, Dariusz Woźniak pod wodzą trenerów Roberta Serwina i Mariusza Staweckiego rozegrała  na turnieju w Łodzi pięć meczów  i nie poniosła ani jednej porażki, aby na końcu zdobyć upragniony złoty medal i tytuł Mistrza Polski Juniorów rocznik 2002 i młodsi.

Jak stwierdziła podczas spotkania starosta M. Dębniak, to wielka duma mieć taki wspaniały zespół, w skład którego wchodzą w znacznej większości uczniowie Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Ten sport wymaga wielu wyrzeczeń i ogromnego poświęcenia. Życząc waterpolistom i trenerom kolejnych sukcesów,  starosta podziękowała także członkowi zarządu Łukaszowi Dybcowi, za to że tak mocno reprezentuje środowisko sportowe i jednocześnie  najmocniej  za nim lobbuje.

Radny Łukasz Dybiec gratulując piłkarzom wodnym sukcesu podkreślił, że sekcja waterpolo to trzon klubu sportowego KSZO, która wraz z piłką nożną i boksem mają największe tradycje w Ostrowcu Świętokrzyskim. Stąd też ogromna radość, że po bardzo wielu latach oczekiwania ponownie celebrujemy sukces młodej, piłkarskiej drużyny.

Na zakończenie spotkania starosta Marzena Dębniak otrzymała od drużyny pamiątkową koszulkę i medal  z mistrzostw. Z kolei członkowie zarządu wraz z gratulacjami przekazali na ręce sportowców upominki oraz zakupione przez powiat na potrzeby reprezentacji, stroje sportowe.

Źródło: Urząd Powiatowy w Ostrowcu Świętokrzyskim

Previous Nowe mieszkanie – na co zwrócić uwagę przez zakupem nieruchomości?
Next Pijany z dożywotnim zakazem prowadzenia

Może to Ci się spodoba

Wyścig Kolarski „Solidarności i Olimpijczyków przejedzie ulicami Ostrowca. Będą utrudnienia w ruchu drogowym.

W sobotę, 26 czerwca, w Ostrowcu Świętokrzyskim odbędzie się 32. Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Solidarności” i Olimpijczyków. W związku z powyższym, ruch pojazdów w rejonie centrum miasta będzie ograniczony, a w godzinach 10-10:30 na ulicach objętych trasą

Weekend pod znakiem sportu i rekreacji

Pod patronatem Starosty Ostrowieckiego Marzeny Dębniak odbyły się w miniony weekend udane imprezy sportowe i rodzinne. Na osiedlu ogrody uroczyście rozpoczął się Turniej Piłkarski Ogrody 2021, cykliczna impreza dedykowana dzikim

Uczniowie ostrowieckiego SMS z medalami

Rocznikowe Mistrzostwa Polski odbywały się równolegle w trzech miastach – w Oświęcimiu startowali 15-latkowie, w Warszawie 16-latkowie, a w Bydgoszczy 17 i 18-latkowie. Uczniowie z ostrowieckiej SMS, reprezentujący trzy kluby:

E-sport przyciąga coraz więcej graczy i widzów

Mistrzostwa w grach komputerowych ogląda blisko 256 mln osób na całym świecie. Rynek wart jest obecnie 0,5 mld dol., a w 2019 roku ma sięgnąć 1,1 mld dol. – wynika z szacunków Newzoo.

Frekwencja na meczach Ekstraklasy rośnie o 10 proc. rocznie.

Spotkania polskiej Ekstraklasy przyciągają coraz więcej widzów – wynika z raportu „Piłkarska liga finansowa” Deloitte. Średnia frekwencja na meczu ligowym to 9 tys. kibiców. Większe zainteresowanie przekłada się na wyższe przychody

80 proc. Polaków skarży się na ból pleców

Osiem godzin w pracy w pozycji siedzącej, odpoczynek przed telewizorem, częste korzystanie z samochodu i dźwiganie zakupów mogą skutkować uciążliwymi bólami pleców. Z tym problemem może się zmagać nawet 8 na 10 Polaków. Zdaniem

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź