Powiat ostrowiecki – strażacy usuwają błoto z jezdni

Powiat ostrowiecki – strażacy usuwają błoto z jezdni

5 sierpnia w godzinach nocnych strażacy w miejscowości Świrna w wyniku opadów deszczu usuwali błoto z drogi powiatowej.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia strażacy zastali zamuloną po wcześniejszych opadach deszczu drogę powiatową na szerokości około 3 m i długości około 40 m. Warstwa błota naniesionego z pól wynosiła około 10 cm. Działania strażaków polegały na usunięciu błota przy użyciu łopat przy użyciu łopat. Pozostałości błota zmyto wodą. Na tym działania zakończono.

Źródło: Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowcu Świętokrzyskim

Previous Jak zrobić oczko wodne z wodospadem?
Next Gmina Ostrowiec Świętokrzyski wspólnie z gminą Bodzechów wspierają drogową inwestycję powiatu

Może to Ci się spodoba

Nowe mieszkanie – na co zwrócić uwagę przez zakupem nieruchomości?

Zakup własnego nowego mieszkania jest często wymieniany wśród najważniejszych decyzji, jakie podejmujemy w życiu. Również dla osób inwestujących swój kapitał w nieruchomości to ważny krok i musi zostać dokładnie przemyślany.

Policjanci edukują amatorów białego szaleństwa

Policjanci z sądeckiej komendy w dniu 26 stycznia2017 r. na stokach w Cieniawie i Kamiannej, edukowali  amatorów białego szaleństwa. W ramach kampanii „Wspólnie dla bezpieczeństwa na stoku” rozdawali narciarzom i

Święto krakowskich policjantek, policjantów i pracowników

Dzisiaj (20 lipca br.) w Muzeum Lotnictwa Polskiego odbyła się uroczysta zbiórka z okazji Święta Policji Komendy Miejskiej Policji w Krakowie. Przybyli na nią m. in. pełniący obowiązku Komendanta Wojewódzkiego

Sprawca brutalnego rozboju został zatrzymany przez krakowskich policjantów

Policjanci z VI Komisariatu Policji w Krakowie zatrzymali sprawcę rozboju do jakiego doszło pod koniec listopada ubiegłego roku. Wówczas na wracającego po pracy do domu kierowcę MPK napadł mężczyzna. Usłyszał

Po latach pracy na rzecz ostrowczan zasłużona emerytura

W miesiącu grudniu z dwóch gminnych jednostek Zakładu Usług Miejskich oraz Miejskiego Zakładu Komunikacji odeszły na emeryturę 2 pracownice. Wyjątkowo pracowite oraz koleżeńskie, zdaniem współpracowników panie, zakończyły długo trwającą karierę zawodową. Pani

Stop. Agresji Drogowej. Widzisz? Reaguj – każdy może pomóc w walce z piratami drogowymi

Od sierpnia 2014 roku w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie funkcjonuje  Nieetatowy Zespół do Zwalczania Agresywnych Zachowań na Drogach. W skład Zespołu działającego wchodzą zarówno policjanci z wydziału ruchu drogowego