Powiat ostrowiecki – strażacy usuwają błoto z jezdni

Powiat ostrowiecki – strażacy usuwają błoto z jezdni

5 sierpnia w godzinach nocnych strażacy w miejscowości Świrna w wyniku opadów deszczu usuwali błoto z drogi powiatowej.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia strażacy zastali zamuloną po wcześniejszych opadach deszczu drogę powiatową na szerokości około 3 m i długości około 40 m. Warstwa błota naniesionego z pól wynosiła około 10 cm. Działania strażaków polegały na usunięciu błota przy użyciu łopat przy użyciu łopat. Pozostałości błota zmyto wodą. Na tym działania zakończono.

Źródło: Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowcu Świętokrzyskim

Previous Jak zrobić oczko wodne z wodospadem?
Next Gmina Ostrowiec Świętokrzyski wspólnie z gminą Bodzechów wspierają drogową inwestycję powiatu

Może to Ci się spodoba

Nowe mieszkanie – na co zwrócić uwagę przez zakupem nieruchomości?

Zakup własnego nowego mieszkania jest często wymieniany wśród najważniejszych decyzji, jakie podejmujemy w życiu. Również dla osób inwestujących swój kapitał w nieruchomości to ważny krok i musi zostać dokładnie przemyślany.

Kompostownik ogrodowy: jak założyć kompostownik w ogrodzie?

W trakcie prac w ogrodzie powstaje duża ilość odpadów organicznych: trawa, skrawki gałęzi, kora itp. Niektórzy wrzucają to wszystko do pobliskiego wąwozu lub spalają. Doświadczeni ogrodnicy wiedzą, że wszystkie te

W Ostrowcu Świętokrzyskim 7 rok z rządu nie będą podnoszone lokalne podatki

Podczas LV Sesji Rady Miasta, Radni przychylili się do propozycji Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego i 7 rok z rzędu w Ostrowcu Świętokrzyskim nie zostaną podniesione lokalne podatki. Staramy się wspólnie z poprzednią i obecną radą

Proces leczenia narkomani – poszczególne etapy

Jak wiadomo leczenie uzależnienia od narkotyków nie jest proste i zwykle trwa bardzo długi czas. W związku z rodzajem uzależnienia, możemy samo leczenie od narkomanii podzielić na różne etapy i

„Bieg Tropem Wilczym” z udziałem strażaków

Prawie 300 osób stanęło na starcie w kolejnej edycji „Biegu Tropem Wilczym”, który odbył się na w dniu 15 sierpnia 2021 r w Ostrowcu Św. Jego organizatorem od początku jest

Stop. Agresji Drogowej. Widzisz? Reaguj – każdy może pomóc w walce z piratami drogowymi

Od sierpnia 2014 roku w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie funkcjonuje  Nieetatowy Zespół do Zwalczania Agresywnych Zachowań na Drogach. W skład Zespołu działającego wchodzą zarówno policjanci z wydziału ruchu drogowego