70-latka odpowie za kradzież

70-latka odpowie za kradzież

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 70 -letniej mieszkance Ostrowca Świętokrzyskiego. Kobieta dziewięciokrotnie w ciągu miesiąca odwiedziła jedną z sieciowych drogerii, skąd dokonała kradzieży rożnego rodzaju artykułów kosmetycznych. Łącznie wartość strat wyceniono na kwotę ponad 2200 złotych. Ostrowczanka usłyszała już zarzuty kradzieży, do których się przyznała.

Wczoraj policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich ostrowieckiej komendy zatrzymali 70 -latkę. Z posiadanych przez stróżów prawa informacji wynikało, że w jednej z sieciowych drogerii od jakiegoś czasu z półek sklepowych zaczęły znikać kosmetyki. W wyniku poczynionych ustaleń okazało się, że za sprawą stoi 70-letnia ostrowczanka. Jak ustalili funkcjonariusze kobieta dziewięciokrotnie w listopadzie zeszłego roku odwiedzała drogerię, gdzie dokonała kradzieży różnego rodzaju kosmetyków. Łącznie wartość strat pokrzywdzony wycenił na kwotę ponad 2200 złotych. Wczoraj tuż po zatrzymaniu kobieta, trafiła do pobliskiej komendy, gdzie usłyszała zarzuty, do których się przyznała.

Teraz grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Komenda miejska Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim

Previous Lokalna współpraca Ostrowca Świętokrzyskiego i Kunowa owocuje
Next 32-latek bez uprawnień wyprzedzał na przejściu dla pieszych

Może to Ci się spodoba

31-latka zatrzymana za posiadanie i uprawę narkotyków

Praca ostrowieckich kryminalnych doprowadziła do zatrzymania 31-latki. Mieszkanka gminy Bałtów odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków oraz uprawę krzewów konopi innych niż włókniste. Teraz kobiecie grozi kara do 10 lat

42-latek odpowie za posiadania narkotyków

Wczoraj ostrowieccy kryminalni zatrzymali 42-letniego mieszkańca gminy Kunów. Mężczyzna podejrzany jest o posiadanie środków zabronionych. Stróże prawa zabezpieczyli ponad 15 gramów amfetaminy i blisko 5 gramów marihuany. Zgodnie z Ustawą

Pijany z dożywotnim zakazem prowadzenia

Wczoraj, późnym wieczorem policjanci z ostrowieckiej komendy podjęli interwencję wobec 51-latka. Mężczyzna kierował pojazdem marki Chrysler mając blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Ponadto w toku prowadzonych czynności wyszło na

32-latek bez uprawnień wyprzedzał na przejściu dla pieszych

Od 1 stycznia 2022 roku wszedł w życie nowy taryfikator grzywien nakładanych w drodze mandatów karnych w ruchu drogowym. Mimo wysokich kwot obowiązujących za wybrane wykroczenia, część kierujących w dalszym

Odpowiedzą za włamanie i uszkodzenie mienia

Ostrowieccy policjanci zatrzymali w bezpośrednim pościgu dwóch sprawców włamania do opuszczonej hali. Łupem 23 i 25-latka padły m.in elektronarzędzia oraz metalowe elementy od różnego rodzaju maszyn i sprzętu AGD. Ponadto

Odpowie za kradzież w markecie

Policjanci z ostrowieckiej komendy zatrzymali 41-latka podejrzanego o dokonanie kradzieży. Do zdarzenia doszło na początku lipca, łupem padły artykuły spożywcze i alkoholowe o wartości blisko 800 złotych. Mężczyzna usłyszał już